Шпаклювання стін Львів :: Ціни

073-023-41-53

Шпаклювання стін Львів :: ЦіниКраса і затишок в домі залежать від багатьох факторів. Але найчастіше фактором, що визначає реакцію як вашу, так і з боку гостей, є якість обробки стін. Не настільки важливо, – шпалери це або декоративна штукатурка, але факт залишається фактом. Щоб досягти максимально можливої якості при тому ж наклеюванні шпалер, стіну потрібно попередньо підготувати. Чималу роль в цьому процесі відіграє шпаклювання. У цій статті ви дізнаєтеся про тонкощі цієї роботи і про необхідних інструментах, які вам обов’язково знадобляться.

Особливості шпаклівки стін під різні покриття

Ви повинні чітко розуміти, що процес шпаклівки стін має значні відмінності в залежності від того, на яке саме покриття ви наносите робочий склад. Різниться як необхідний ступінь густоти шпаклівки, так і методи її нанесення.

Шпаклівка стін під шпалери :: Ремонт квартир у Львові

Як нескладно здогадатися, основним вашим завданням стане доведення стін до такого стану, при якому клеїти шпалери було б максимально зручно. Для цього слід використовувати сухі шпаклювальні суміші, готувати які потрібно в суворій відповідності до рекомендацій виробника.

На жаль, але без ретельної підготовки не обійтися. Попередньо слід максимально якісно видалити всі старі настінні покриття: залишки шпалер, фарбу, побілку. Особливо неприємна в цьому відношенні побілка: як би ретельно не була нею покрита стіна, вам доведеться буквально по міліметру вискрібати все вапно. Справа в тому, що рідина, яка міститься в шпаклівці, роз’їсть її верхній шар. Якщо ви будете використовувати важкі шпалери, то одного разу вони просто відваляться. Цінуйте свою роботу, не халтурте! Після того як ви відскоблити побілку, в самому оптимальному випадку стіни взагалі варто помити. Це довго, важко і брудно, але воно того варте!

Після того як стіна висохне (або ви здерете старе покриття), її треба ретельно промітати металевою щіткою, намагаючись видалити максимальну кількість забруднень. Як тільки ви з цим справитеся, можна приступати до грунтування.

Грунтовку краще наносити валиком, так як в цьому випадку забезпечується максимальна рівномірність даного процесу. Особливо ретельно потрібно обробляти кути: не полінуйтеся, візьміть вузький пензель і в кілька прийомів пройдіться там. Згодом це заощадить вам багато часу.

Шпаклювання стінСаму шпаклівку можна наносити виключно на сухі стіни! При шпаклівці стін під шпалери є і ще одна невелика хитрість: якщо на шпателі утворилося хоча б невелику кількість сухої маси, що кришиться, інструмент потрібно ретельно помити. Справа в тому, що сухі грудочки, які можуть легко потрапити на оброблювану вами стіну,  згодом доставлять вам масу проблем: потрапляючи під шпалери, вони будуть викликати їх розриви. Крім того, на «грудкуватій» стіні практично нереально поклеїти шпалери так, щоб під ними не утворилося повітряних бульбашок.

Якщо стіна рівна (гіпсокартон), то вистачить всього одного фінішного шару. У разі, коли стіна була попередньо оштукатурена, причому якість робіт викликає певні нарікання, доведеться шпаклювати в два-три заходи. Зрозуміло, що перед наклеюванням шпалер стіну в будь-якому випадку потрібно максимально ретельно відшліфувати. До цього процесу слід підходити з усім старанням: берете лампу і направляєте її світло уздовж стіни. Самі в цей час виглядаєте дефекти і відразу їх виправляєте.

Шпаклівка стін під фарбування

Шпаклювання стін ЛьвівБагато хто думає, що шпаклювання стін під фарбування допускає деякі «вольності». На жаль, але ми поспішаємо їх розчарувати: нанесення шпаклівки на стіну, яка призначена для подальшої фарби, – процес надзвичайно трудомісткий. Починати роботу можна тільки після того, як стіни будуть як слід оштукатурені. Особливостей шпаклювання в цьому випадку кілька.

По-перше, одним тільки фінішним шаром вам не вдасться обійтися ні за яких обставин. По-друге, доведеться використовувати малярську сітку: вона приклеюється на первинний шар, покривається ще одним-двома шарами шпаклівки, а потім шліфується. Причому довести покриття до ідеально рівного стану вкрай складно, так як якщо ви перестараєтеся, вся шпаклівка може відпасти прямо на вас.