Демонтаж підлоги з дошки Львів :: Ціни

073-023-41-53

Для робіт по демонтажу дерев’яної підлоги знадобиться великі обценьки подвійного призначення, з ломиком на другій стороні.

Зняття дошок :: remontdim.lviv.ua

Демонтаж підлоги з дошки Львів :: ЦіниНайважче в демонтажі підлоги це зняти першу дошку. Якщо підлога зроблена добре, то підчепити першу дошку може бути важко. Як вихід, можна запропонувати в одній з дощок зробити пропил 4-5 см шириною. Вирізи повинні бути зроблені поперек дошки на відстані 40-50 см від порога. Пропил потрапить між лагами, шматок дошки пропила легко вибивається, утворюючи технологічну дірку від якої можна почати демонтаж усієї підлоги.

Потрібно пам’ятати, що все дошки вставлені одна в одну  і закріплені цвяхами по лагам. Тому знімати їх потрібно обценьками піддягаючи дошки на лагах, як би вивертаючи їх разом з цвяхами.

Дошки підлоги потрібно зняти повністю. Після зняття дощок відкриється «краса» лаг і сміття між лагами.

Демонтаж лагів

Демонтаж підлоги з дошкиЛаги, як правило, не кріпляться до основи підлоги, вони просто укладені на основу з підстилкою з руберойду або іншого аналогічного матеріалу.

Лаги прибираються повністю.

Все що знаходиться під лагами і між ними ретельно прибирається.

На основі  могли залишитися від будівельників сліди фарби, мастики та інших матеріалів. З ними потрібно вчинити одним з двох способів.

  • Якщо ви плануєте робити багатошарову, товсту стяжку з утепленням, то під неї потрібно укладати шар гідроізоляції і очищати основу не потрібно;
  • Якщо у вас не перший поверх, і ви плануєте робити тонку стяжку до 5 см, то гідроізоляція всієї основи не потрібна і в цьому випадку потрібно ретельну, механічну очистку поверхонь від всіх плям і фарб. Тріщини на основі потрібно закрити розчином.

Прибирання сміття

Демонтаж дерев’яної підлоги пов’язаний з великою кількістю сміття у вигляді дощок, лаг і т.п. Для вивезення сміття заздалегідь замовте будівельний сміттєвий контейнер, не використовуйте побутові сміттєві контейнери.