Демонтаж вагонки Львів :: Ціни

073-023-41-53

Демонтаж вагонки Львів :: ЦіниВагонка являє собою обшивальний матеріал, що виконує як роль теплоізоляції, так і грає декоративну роль за рахунок красивого золотистого кольору і приємної текстури. Дерев’яні дощечки, що пройшли обробку на верстатах мають однакову довжину, ширину, відповідно стандарту, і спеціальні пази, що дозволяють швидко зібрати якісне і щільне покриття для стін. Часткове взаємне перекриття обшивального матеріалу забезпечує як високу щільність, так і можливість мікровентиляції. Обшивка з вагонки чудово вбирає водні пари, не допускає запотівання з внутрішньої сторони, регулює вологість приміщення. Якщо необхідно виконати демонтаж дерев’яної вагонки,, виникає цілком природне бажання його зберегти і використовувати повторно. При цілісності обшивального матеріалу, демонтаж вагонки зі збереженням це цілком реальна річ.

Як відбувається демонтаж вагонки :: Ремонт квартир Львів

Демонтаж вагонки Львів :: ЦіниНасамперед, після видалення цвяхів, якими закріплюють вагонку додатково за допомогою спеціальної лапи, за допомогою міцного шпателя відгинається крайня дощечка. Це робиться для того, щоб оцінити стан матеріалу з внутрішньої сторони. Якщо вагонка монтувалася з урахуванням можливого демонтажу, замість цвяхів використовуються саморізи, які легко викручуються шуруповертом. Цвяхи можуть розколоти тонкі дощечки і гарантовано зберегти весь матеріал в цілості не вийде. Потім вагонка розбирається, як звичайний конструктор і складається на рівну поверхню акуратними стопками.

Вагонка використовується як для внутрішньої, так і для зовнішньої обшивки приміщень та будівель. Особливо часто вагонка використовується при обшивці лазень і саун. Дерево довго зберігає тепло, при цьому обпектися об дерев’яні стіни не вийде. Якщо вентиляція в сауні або в лазні влаштована погано, вагонна обшивка може загнити з внутрішньої сторони. Збереження матеріалу і можливість його збереження з’ясовується в процесі демонтажних робіт.

Демонтаж старої вагонки, розсохлої  і що втратила свої властивості, проводиться також із зворотного боку, щоб будівельне сміття не займало багато місця і було досить компактним. У деяких випадках, якщо не використовувалися спеціальні просочення, стару вагонку можна використовувати в якості розпалювання для печі. Готувати, наприклад, на кухонній печі, розтопленої тонкими дощечками, дуже зручно, якщо мова йде про швидкі страви.

Вартість демонтажу вагонки розраховується за обсягом роботи і квадратним метрам.