Демонтаж вагонки Львів :: ЦіниВагонка являє собою обшивальний матеріал, що виконує як роль теплоізоляції, так і грає декоративну роль за рахунок красивого золотистого кольору і приємної текстури. Дерев’яні дощечки, що пройшли обробку на верстатах мають однакову довжину, ширину, відповідно стандарту, і спеціальні пази, що дозволяють швидко зібрати якісне і щільне покриття для стін. Часткове взаємне перекриття обшивального матеріалу забезпечує як високу щільність, так і можливість мікровентиляції. Обшивка з вагонки чудово вбирає водні пари, не допускає запотівання з внутрішньої сторони, регулює вологість приміщення. Якщо необхідно виконати демонтаж дерев’яної вагонки,, виникає цілком природне бажання його зберегти і використовувати повторно. При цілісності обшивального матеріалу, демонтаж вагонки зі збереженням це цілком реальна річ.

Як відбувається демонтаж вагонки :: Ремонт квартир Львів

Демонтаж вагонки Львів :: ЦіниНасамперед, після видалення цвяхів, якими закріплюють вагонку додатково за допомогою спеціальної лапи, за допомогою міцного шпателя відгинається крайня дощечка. Це робиться для того, щоб оцінити стан матеріалу з внутрішньої сторони. Якщо вагонка монтувалася з урахуванням можливого демонтажу, замість цвяхів використовуються саморізи, які легко викручуються шуруповертом. Цвяхи можуть розколоти тонкі дощечки і гарантовано зберегти весь матеріал в цілості не вийде. Потім вагонка розбирається, як звичайний конструктор і складається на рівну поверхню акуратними стопками.

Вагонка використовується як для внутрішньої, так і для зовнішньої обшивки приміщень та будівель. Особливо часто вагонка використовується при обшивці лазень і саун. Дерево довго зберігає тепло, при цьому обпектися об дерев’яні стіни не вийде. Якщо вентиляція в сауні або в лазні влаштована погано, вагонна обшивка може загнити з внутрішньої сторони. Збереження матеріалу і можливість його збереження з’ясовується в процесі демонтажних робіт.

Демонтаж старої вагонки, розсохлої  і що втратила свої властивості, проводиться також із зворотного боку, щоб будівельне сміття не займало багато місця і було досить компактним. У деяких випадках, якщо не використовувалися спеціальні просочення, стару вагонку можна використовувати в якості розпалювання для печі. Готувати, наприклад, на кухонній печі, розтопленої тонкими дощечками, дуже зручно, якщо мова йде про швидкі страви.

Вартість демонтажу вагонки розраховується за обсягом роботи і квадратним метрам.

Поширені запитання

📚 Як правильно демонтувати вагонку?

Для демонтажу вагонки необхідно спочатку зняти плінтуси, які закріплені на стінах. Потім слід знімати вагонку по одній дошці, починаючи з верхньої. Для цього слід зняти закладну дошку та підійти до верхньої дошки вагонки, відкріпити її від кріплення та зняти. Далі слід зняти наступну дошку, повторити операцію та так далі до того часу, поки не буде знято всю вагонку.

🌎 Чи можна самостійно виконувати демонтаж вагонки, чи краще звернутися до фахівців?

Демонтаж вагонки може бути виконаний самостійно, якщо у вас є достатні знання та досвід в роботі зі зніманням оброблювальних матеріалів. Однак, якщо ви не впевнені у своїх знаннях та навичках, то краще звернутися до фахівців. Некваліфікований демонтаж може призвести до пошкодження стін та інших елементів конструкції, що збільшить витрати на ремонт. Фахівці зі спеціальним обладнанням та досвідом виконають демонтаж вагонки швидко та безпечно, що дозволить зекономити ваш час та забезпечити якісний результат.