Монтаж підвіконників Львів :: Ціни

073-023-41-53

Вказівки, що стосуються обробки і монтажу:

Розпилювання:
Монтаж підвіконників Львів :: Ціни
Необхідно робити, використовуючи ручну з дрібними зубами або стаціонарну циркулярну пилку (диск пилки для ламінованого ДСП): пиляється завдяки ламінованій поверхні вгору. Ручна циркулярна і звичайна пила: розпилюється з іншого боку плити, щоб не відбулися відколи на ламінаті.

Як обробляються бічні канти:

Кришки: На внутрішній стороні кришки наноситься силікон (можна скористатися як ацетатним, так і оцтовим). Кришка повинна бути на бічному торці підвіконня. Силікон, який не потрібно, видаляється, якщо необхідно, скористайтеся для притиску клейкою стрічкою.

Гетаформ: Притискається за допомогою нагрітої праски, кант до торця підвіконня. Щоб закрити поверхню канта, скористайтеся папером або лляною тканиною. Коли все охолоне, виступаючі кінці видаляються ножем і зачищаються. використовуючи дрібнозернистий  шліфувальний папір.

Ремонт квартир Львів

Монтаж підвіконників ЛьвівВказівки під час монтажу:

1.Сталевий кут під штукатуркою (є закритим кріпленням)

Сталевий кут привертають за допомогою шурупів для дерева до нижньої сторони підвіконня. Потім підвіконня кладуть на штукатурку і вертикальну половину кута кріплять дюбелем до стіни під вікном. В кінці кут закривають штукатуркою.

  1. Як наклеюється нове підвіконня до старого

Якщо у старого підвіконня є стабільне кріплення, гладка і не пошкоджена поверхня, то нове підвіконня завдяки монтажному клею необхідно кріпити до старого (так як існують різноманітні ґрунтові основи, краще порадьтеся з фахівцем). Потрібна страховка від перекидань: наприклад, використовуючи пригвинчений до віконної рами профіль.

3.Установка до цементного розчину

Так встановлюється лише коротке підвіконня. Необхідно застосовувати захоплення (або фіксуючи шурупи, що мають великі капелюшки), тому що між розчином і нижньою половиною підвіконня не виникає зчеплень!

 

Монтаж підвіконників Кілька важливих вказівок:

  • – У підвіконня повинна бути досить стабільна нижня конструкція.
  • – Якщо не засувається підвіконня, необхідно кріпити на раму і по кожному боці U- або L- профіль. Зберігається 2-3 мм відстань від рами вікна, щоб не було контактів із зовнішнім сферою.
  • – Підвіконня повиннно мати вперед максимальний виступ – 100 мм від останньої точки кріплення (коли осннова min 18 мм).
  • – При відкритому місці розпилювання: як захист від вологи, наприклад, коли з’являється конденсат, використовується окантовка гетаформ або покривається за допомогою силікону або парафіну.
  • – Щілина між підвіконням і рамою вікна або стіною ущільнюється за допомогою силікону.

Щодо догляду й обслуговування:

Користуватися для протирання ганчіркою або м’якою губкою. Гарячою водою або миючими засобами користуватися без твердої складової. Щоб уникнути плями і смуги на поверхні, миючий засіб повинен бути повністю видалений. При сильному забрудненні використовуйте органічні розчинники – ацетон, спирт, бензин. Не застосовувати абразивного і натираю чого  засобу, віск, засіб для чищення меблів, відбілювач, а також засоби для чищення, які мають великий вміст кислоти.