Демонтаж радіаторів Львів :: Ціни

073-023-41-53

Як можна виконати демонтаж радіаторів опалення і за допомогою яких інструментів

Демонтаж радіаторів Львів :: Ціни Всі пам’ятають громіздкі радіатори опалення, які раніше були в квартирах. Щоб виконати демонтаж радіаторів опалення останнім часом, все частіше наймають фахівців. І, дійсно, вони більше не дивляться в сучасному дизайні квартири.

Демонтаж радіаторів опалення – це цілком законна процедура, яка дозволена офіційно. Зазвичай демонтаж старих радіаторів опалення виконується під час перепланування квартири. Але цю роботу замовляють також і в офісах і виробничих установах.

Насправді опалювальних приладів дуже багато на сучасному ринку. І всі вони набагато перевершують те, що, як правило, встановлено в якості опалювального приладу. Але це не означає, що кожен зможе виконати демонтаж радіаторів опалення.

Способи, якими виконується демонтаж радіаторів опалення :: remontdim.lviv.ua

Згідно з правилами демонтажу, в цю роботу включають розбирання системи трубопроводів, по яких до батарей надходить холодна і гаряча вода, розбирання і розгрупування радіаторних секцій.

Якщо в подальшому всі ці частини не використовуватимуться знову, то демонтаж старих радіаторів опалення виконується за допомогою автогенного апарату. А якщо радіатори все ж знаходяться в експлуатації, то використовують паяльну лампу.

Демонтаж радіаторівДемонтаж радіаторів опалення – важке заняття. Цей опалювальний прилад з’єднаний із загальною опалювальною системою. І щоб зуміти правильно і грамотно від’єднати його від труб потрібні певні знання по сантехніці.

Найголовніше, коли вони підходять до демонтажу, то не забути відключити воду. Потім майстер уже підбирає найбільш зручний спосіб зробити це. Підбирається уважно, тому що в багатьох випадках треба буде ще й монтувати нову батарею.

Якщо ви не володієте всіма необхідним знаннями, то краще за все відразу ж звернутися за кваліфікованою допомогою. Її доведеться оплатити, звичайно ж. Але якщо ви виконаєте всі роботи самостійно і при цьому що – щось піде не так, то повторні роботи обійдуться набагато дорожче, ніж первинна робота фахівця.

Навіть якщо ви вирішили замінити старі батареї на нові, все одно знадобиться допомога професіонала. Тільки він зможе правильно виконати заміну необхідних елементів. Для початку місце роботи розігрівають за допомогою паяльної лампи, а потім застосовують газовий апарат.

Цілком можливо, а іноді і буває потрібно, замінити лише одну секцію батареї. Все – таки будь-яка техніка має звичку ламатися і виходити з ладу. У цьому випадку всю батарею відключають від водопостачання, і потім тільки приступають до робіт. Якщо є необхідність заміни тільки однієї секції, то вивертають пробки. А так як вони можуть мати і праву різьбу, і ліву, то крутити доведеться в обидві сторони. Щоб ви змогли зрозуміти, в яку ж сторону вони крутяться, після чого їх можна буде відвернути.

Демонтаж радіаторів ЛьвівПо тому, в який бік відкручується пробка, стане ясно, в якому напрямку буде відкручуватися ніпель. Його треба відкрутити, щоб вдалося роз’єднати секції радіатора. Варто зауважити, що якщо пробку вдалося відкрутити, повертаючи праворуч, то ніпель буде відкручуватися, повертаючись вліво. І навпаки.

Щоб ніпель відкрився швидше, використовують брухт, який потрібно засунути в вушко радіаторного ключа. А щоб радіатор був стійкий, то краще покласти його на підлогу. Для великої стійкості на нього може сісти напарник. Стик, який намагаються розібрати, потрібно також прогріти паяльною лампою. Зрозуміти, що вам вдалося роз’єднати секції, стане тоді, коли ви почуєте характерне клацання. Якщо до цих робіт радіаторами не користувалися, то прогрів стиків вже не виконується.

Коли потрібно тільки відрізати старі батареї, тому що ніхто більше не буде використовувати їх, використовують не тільки газовий апарат, а й електрозварювання. Щоб виконати демонтаж старого радіатора опалення  його відрізають від трубопроводу, а потім розрізають на частини. Після цього знадобиться тільки вивезти будівельне сміття.