Наклеювання шпалер на стіни Львів :: Ціни

073-023-41-53

Наклеювання шпалер на стіни Львів :: ЦіниЗараз дуже велика різноманітність представлених нам декоративних оздоблювальних матеріалів. Але з усього величезного вибору більшість людей вважають за краще шпалери. Для того, що б їх наклеїти на стіну правильно, акуратно, рівно і найголовніше – красиво, зовсім не обов’язково звертатися до професіоналів. Роботу з обклеювання стін шпалерами можна зробити і самостійно, при цьому заощадити і витратити гроші на що-небудь інше. Але для того, щоб добре наклеїти шпалери, потрібно знати деякі правили і тонкощі.

  1. Потрібно переконатися в тому, що стіни рівні і чисті (добре відчищені від минулих шпалер). Потім потрібно нанести ґрунтовку на всі стіни, де ви плануєте поклеїти нові шпалери. Найзручніше це робити за допомогою валика і шпателя. Ну а потім, природно, стіни повинні добре висохнути, це дуже важливо.
  2. Вимірюємо стіну. Робимо це від стелі до підлоги, включаючи плінтуса, адже погодьтеся, краще потім відрізати зайве.
  3. Щоби під час розкрою шпалери не забруднити, варто покласти під них поліетиленову плівку, тому що погодьтеся, шкода буде забруднити нові шпалери, тим більше, якщо ви чітко розрахували листи і купили без запасу. Після того, як розгорнули рулон, потрібно покласти на краю щось важке і тверде. Зверніть увагу на те, що якщо ви купили шпалери з якимись малюнками, то перш ніж різати, потрібно чітко підігнати ці малюнки, щоб потім не було проблем і вистачило куплених шпалер.

4.Тепер, що стосується клею. Його рекомендується наносити як на шпалери, так і на стіну. Так буде міцніше і краще триматися, а під час роботи клей не буде швидко висихати. Високі стіни можна промащувати довгим валиком, а в кутах і поруч з плінтусами і всіх інших місць, куди не дотягують валик – працюємо пензликом. Щоб шпалери були наклеєні строго вертикально і рівно, потрібно використовувати схил, хоча б для першого аркуша це потрібно зробити обов’язково., Щоб потім не довелося переклеювати все шпалери на стіні, через те, що з-за найпершого листа поклеїли не рівно.

  1. Наклеювання шпалер на стіниКлеємо шпалери строго зверху вниз. Після того, як наклеїли один лист, по верху бажано пройтися м’яким шпателем від середини до початку. Такими діями вам вдасться вивести всі бульбашки повітря, які, як правило, утворюються завжди. Але увага, перш ніж працювати з шпателем, переконайтеся, чи не зашкодить він вашим шпалерам. Якщо ви боїтеся, то краще взяти ганчірочку і виганяти повітря з її допомогою.

6.При подальшому наклеюванні шпалер на стіну, клейте їх стик в стик, щоб не залишалося порожнього місця, а зайвий клей відразу витирайте м’якою ганчіркою, яка не зашкодить шпалерам. Не залишайте зайвого місця і не сподівайтеся на чудо, краще вчасно поправити і продовжувати працювати далі. Також не варто клеїти шпалери одна на одну, вони звичайно ж можуть звузитися на наступний день, але це далеко не факт.

Ремонт квартир у Львові