Ціна – 850 грн

Прочистка каналізації Львів. Будь-які каналізаційні системи у процесі експлуатації забруднюються. На трубах з’являються відкладення, що звужують просвіт і заважають вільному руху стоків. Якщо вода йде повільно, з раковини з’явився неприємний запах, потрібна чистка каналізаційних труб. У таких випадках не можна тягнути із викликом сантехніка! Інакше з ладу може вийти як сантехнічний вузол, так й ціла магістраль.

чистка каналізаційних труб

прочистка каналізації у Львові

Щоб не допускати виникнення засмічень, що загрожують зупинці роботи каналізаційної системи, слід стежити за її станом. Навіть за дотримання всіх правил експлуатації на трубах з’являється наліт із кальцієвих відкладень, який неможливо прибрати без допомоги досвідчених сантехніків. Тому треба регулярно проводити профілактичне прочищення каналізації, що запобігає появі засмічень. Її необхідно робити і у житлових будинках, і на підприємствах.

Причини засмічення

Для якісного прочищення труб каналізації необхідно спочатку з’ясувати причину засмічення. Це необхідно для визначення складності робіт і підбору найефективнішого способу вирішення проблеми. Відсутність стоків у трубах може виникнути при попаданні в них сторонніх предметів, недбалої експлуатації каналізації мешканцями будинку, зливах різних відходів на підприємствах. У кожному разі для промивання каналізаційних труб використовуються різні методи.

прочищення каналізації у Львові

Види засмічень у багатоквартирних будинках

Проблеми засмічень у багатоквартирних будинках виникають часто і можуть призвести до серйозних наслідків, усунення яких триватиме багато часу. Найбільш поширеними причинами є:

 • заповнення сифону раковин харчовими відходами;
 • попадання у злив ванного волосся, бруду від прання одягу;
 • попадання в унітаз речей, що закривають просвіт у трубах.

чистка каналізації у Львові

У багатоквартирних будинках нерідко засмічуються стояки, які потребують професійной чистки каналізації. У таких випадках для вирішення проблеми знадобиться спеціальне обладнання, яке дозволяє обійтися без демонтажу забитої ділянки труб.

Види засмічення на підприємствах

На великих підприємствах використовують кілька каналізаційних систем. До них належать:

 • побутові санвузли;
 • виробничі стоки;
 • зливові каналізації.

гідродинамічне прочищення каналізації

Причини засмічення побутових санвузлів такі самі, як у багатоквартирних будинках. Виробничі стоки забиваються залишками утилізованих відходів і вимагають частого та дуже якісного прочищення каналізації. Інакше робота підприємства може зупинитись. Зливові комунікації схильні до засмічень від листя, сміття, хвої, які потрапляють у систему з дощовою водою.

Види засмічень у приватних будинках

У котеджах, розташованих далеко від загальних комунікацій, використовуються септики. Засори зазвичай з’являються у трубопроводах конструкцій через скидання твердих відходів, зливу жирної або надто брудної води. Септик може забитися через неправильну експлуатацію фільтрів, скупчення в одному місці частинок, яке з’являється, якщо установка не використовується постійно.

Устаткування для прочищення каналізації

Прочищення каналізації у Львові здійснюється за допомогою сучасного обладнання. Воно включає різні машини, агрегати, пристрої, вибір яких залежить від способу чищення, причини засмічення та конструкції зливу.

аварійна прочистка каналізації

Якщо забиті пластикові або металеві труби в квартирі, застосовується механічне прочищення каналізації за допомогою еластичного шлангу з насадкою. Він вільно проникає у важкодоступні місця та не завдає пошкоджень герметичним з’єднанням.

Для аварійной прочистки каналізації при складних засміченнях використовуються гідродинамічні машини, які подають воду в трубопровід під високим тиском. Її потік моментально пробиває щільні відкладення та зносить предмети, що застрягли у трубі.

Прочищення каналізаційної системи на підприємствах проводиться за допомогою пневмогідроімпульсних агрегатів. Обладнання відправляє трубопровід потужну ударну хвилю, яка ефективно видаляє тверді відкладення від виробничих відходів.

Особливості чищення каналізації

Прочищення каналізації будинку старого типу потребує обережності. Комунікації в таких будовах змінюються рідко і можуть не витримати високого тиску, сильних ударів, контактів із агресивними середовищами. При простих засміченнях майстри користуються гнучкими шлангами з м’якими насадками-ершиками, тросами, вантусами. Якщо вони не допомагають, проблему намагаються вирішити за допомогою гідродинамічного прочищення каналізації.

гідродинамічна прочистка каналізації

Для ефективного усунення засоров в пластикових комунікаціях підходять гідравлічні, пневматичні установки високого тиску. Вони мають різні розміри, характеристики, можуть використовуватися в житлових будинках і на підприємствах. Для прочищення труб великого діаметру застосовуються потужні агрегати на базі автомобіля.

Каналізація в приватних будинках з септиками може забиватися мулом з колодязів, жиром від брудних стоків. З часом пропускна спроможність труб знижується, анаеробні мікроорганізми починають активно розмножуватися, і у будинку з’являється неприємний запах. Він сигналізує про необхідність чищення труб, яке треба проводити з обов’язковим застосуванням илососа. Устаткування дозволяє швидко позбавитися від залишків м’яких відкладень в колодязях, трубопроводі і максимально розширити просвіти для виведення стоків в комунікаціях.

прочистка каналізації львів

Переваги гідродинамічного чищення

Гідродинамічна прочистка каналізації у Львові дає можливість працювати з масштабними зовнішніми комунікаціями. Водяний струмінь під високим тиском здатний змити піщані засори, будівельне сміття, щебінь і предмети, що потрапили в трубопровід. Для її подання використовується спеціальне устаткування з насосом, різними насадками і очисними голівками з реактивними соплами. До переваг методу відносяться:

 • швидке чищення масштабних магістралей;
 • можливість відновлення працездатності покинутих відстійників і місткостей;
 • висока продуктивність;
 • можливість видаляти сміття самих важкодоступних ділянок каналізації;
 • висока технологічність;
 • відсутність загрози ушкодження трубопроводу.

Регулярне гідродинамічне прочищення каналізації дає можливість продовжити термін служби комунікацій на 20 років і впродовж усього цього періоду обходитися без капітального ремонту. Головне – проводити її в правильній послідовності. Спочатку необхідно зробити діагностику мереж для визначення характеру і об’єму відкладень. Потім треба скласти технологічну карту очищення і підібрати відповідне для неї устаткування. Після проведення робіт залишки відкладень з труб повинні забиратися за допомогою илососа. Без його застосування засор через короткий час може з’явитися знову.

Переваги механічного методу очищення

Гідродинамічний спосіб очищення зазвичай вимагає підключення до водопроводу і застосування устаткування, працюючого від трифазної мережі. Механічний метод може використовуватися без подібних підключень і дає можливість ефективно чистити внутрішні комунікації у будь-яких приміщеннях. Для його здійснення використовуються ручні інструменти або агрегати малої і середньої потужності. У трубопровід вводяться спіральні троси з гнучкими насадками, здатними проникати в звивисті відведення каналізації.

прочистка труб каналізації

Для усунення твердих відкладень замість тросів використовуються металеві стержні.

Основними достоїнствами методу є:

 • широкий вибір насадок;
 • швидке руйнування твердих відкладень;
 • можливість чищення каналізації у будь-яких умовах.

Пристрої для механічного чищення можуть оснащуватися електричними або бензиновими приводами. Електромеханічне устаткування підключається до мережі з напругою 220В, не потребує джерел води і може без зусиль прибирати важкі предмети, що потрапили в каналізацію. Кращий результат досягається при спільному використанні механічного і гідродинамічного методу очищення.

Професійне чищення каналізації у Львові

Засоры в каналізації жител хазяї часто намагаються усунути самостійно. Вони вирішують проблему за допомогою окропу, хімічних засобів, дротяних тросів. Іноді такі прийоми дають добрий результат, але ненадовго. М’які троси, хімічні засоби, окріп не справляються з твердими і об’ємними відкладеннями, не можуть прибирати застряглі в каналізації предмети. Тому процедуру чищення комунікацій краще довіряти професіоналам. Вони визначать причину засорів, проведуть усі підготовчі заходи і підберуть ефективний спосіб їх видалення.

Наша компанія пропонує послуги з профілактичного і аварійного чищення каналізаційних труб у Львові. Ми маємо в розпорядженні сучасне устаткування, здатне відмінно справлятися з найскладнішими засорами і видаляти скам’янілі відкладення. У компанії працюють досвідчені майстри, які швидко складність засоров в каналізації у будинках і підприємств, знайдуть найбільш дієвий і щадний метод вирішення проблеми.

Ми проведемо повне обстеження магістралі, з’ясуємо рівень її забрудненості, визначимо місцезнаходження важкодоступних ділянок. Співробітники компанії відправляться на об’єкт відразу після отримання заявки і докладуть усі зусилля для ліквідації аварії в магістралі.

прочищення каналізації

Вартість послуг з прочищення каналізації у Львові залежить від їх складності і об’єму робіт. Ми можемо проводити профілактичне технічне обслуговування комунікацій, що дозволяє своєчасно попереджати загрозу засорів. Щоб замовити послуги сантехніка у Львові, потрібно подзвонити по вказаному на сайті телефону.

FAQ

Які методи прочистки каналізації ви надаєте в Львові?

Ми пропонуємо різноманітні методи, такі як гідродинамічне прочищення, аварійна прочистка, та механічне прочищення для ефективної чистки каналізаційних труб у Львові.

Які переваги гідродинамічної прочистки каналізації?

Гідродинамічне прочищення каналізації є ефективним методом, що використовує водяний тиск для видалення засмічень. Воно не тільки ефективно очищає труби, але й запобігає повторному утворенню засмічень.

Чи можна виправити аварійні ситуації з каналізацією шляхом вашої послуги аварійної прочистки?

Так, наша аварійна прочистка каналізації в Львові розрахована на термінові втручання у випадках надзвичайних ситуацій, таких як засмічення чи блокування труб.

Як можу замовити послугу прочистки каналізації у Львові через вашу компанію?

Замовити послугу прочистки каналізації у Львові просто — зверніться до нас за телефоном або заповніть форму на нашому сайті. Наші фахівці оперативно зв’яжуться з вами для узгодження деталей та надання необхідної допомоги.