Різка прорізів в стіні

Пробивання пройомів в бетонних стінах Львів :: ЦіниНас не завжди влаштовує стандартне планування в квартирі, з різних причин воно може не відповідати нашим вимогам і запитам. Можливо ви хочете зробити своє житло більш зручним і функціональним, об’єднати дві суміжні кімнати або ж просто перенести існуючий отвір в стіні. Сьогодні алмазна технологія дозволяє зробити різку дверних прорізів в несучій стіні та міжкімнатних перегородках швидко, безпечно і безшумно. На відміну від “дідівських” методів пробивання отвору перфоратором або відбійним молотком алмазне різання не виробляє ударних навантажень на стіну, завдяки цьому можна гарантувати те, що по стіні не підуть тріщини, як  і не порушиться цілісність основної конструкції. Також відзначимо, що цей метод малошумний, випробовувати терпіння сусідів не доведеться – від алмазної пилки значно менше шуму, ніж від перфоратора.

Як проходить алмазна різання отвору

Спочатку необхідно розмітити стіну, в якій буде прорізатися новий отвір по ваших розмірах. Як правило, розміри стандартного дверного отвору 90см * 210см (можуть незначно відрізнятися). Отвір вирізається не цілим шматком, в залежності від його розмірів і побажань замовника можна розрізати бетонну стіну на транспортабельні блоки, а потім зробити демонтаж бетону зі стіни. Відзначимо, що різка прорізів в несучих стінах вимагає обов’язкового посилення. Алмазний інструмент дозволяє виготовити новий отвір або отвір в стіні з точними розмірами, з рівними краями, що практично не вимагає доопрацювання. Для різання отворів ми використовуємо професійний інструмент від провідних світових виробників. Різка стін і отворів проводиться або ручним, або машинним інструментом – електричними різьбярами, бензорізами, алмазними Пробивання пройомів в бетонних стінахпилами, стінорізними машинами, бурильними установками (при дуже товстих стінах). Виробляється різання дверних і віконних прорізів у стінах з бетону, цегли, в моноліті, а також розширення вже існуючих.

Різка прорізів в бетоні без пилу

Кожен, хто стикався з сухою алмазною різкою бетону не з чуток знає яка величезна кількість пилу утворюється при різанні стіни звичайною болгаркою.Алмазна технологія дозволяє вирізати отвір в стіні з цілим рядом переваг і мінімальна кількість пилу одна з них. Стіни ріжуться «мокрим» способом, що дозволяє практично повністю уникнути появи пилу в процесі роботи. Спеціальне обладнання подає воду на алмазний інструмент, і майже весь пил “гаситься” водою.

Переваги алмазного різання прорізів :: Ремонт квартир Львів

Сучасна алмазна технологія різання прорізів дає цілий ряд переваг в порівнянні з іншими способами.

  • Висока швидкість різання стіни
  • Точність різу
  • Рівні краї вирізаних отворів, не вимагають доопрацювання
  • Низький рівень шуму
  • Мінімальна колічествво сміття і пилу
  • Відсутність вібрації, ударних навантажень, пошкоджень, тріщин

Поширені запитання

📚 Які методи використовують для пробивання пройомів в бетонних стінах?

Для пробивання пройомів в бетонних стінах використовують різноманітні інструменти, такі як перфоратори, керамічні свердла, діамантові коронки, різальні диски та інші. Залежно від розміру пройому та його призначення, обирається оптимальний метод пробивання.

🌎 Які фактори можуть вплинути на складність пробивання пройому в бетонній стіні?

Складність пробивання пройому в бетонній стіні може залежати від кількох факторів, таких як товщина та міцність стіни, наявність арматури та її розташування, наявність електропроводки або водопроводу в стіні, розмір та форма пройому, а також доступність місця пробивання. Врахування цих факторів допомагає підібрати оптимальний метод пробивання та забезпечити безпеку під час роботи.