Ремонт ванної кімнати – справа не проста. Ванна кімната вимагає згодом безліч змін – нову ванну, умивальник, плитку, душову кабіну, унітаз при суміщеному санвузлі. Однак часто трапляється і така ситуація, коли у власника квартири не вистачає грошей, щоб зробити повний капітальний ремонт. Що ж, в цьому випадку можна провести ремонт косметичний – як всієї квартири, так і безпосередньо косметичний ремонт ванної кімнати. І при цьому захмарні витрати вам не загрожують.

Зовсім не обов’язково замінювати всю сантехніку, якщо ви хочете лише поліпшити зовнішній вигляд і додати блиск і лоск вашої ванної кімнати. Досить підправити подекуди фарбування, трохи змінити дизайн, додати оригінальних аксесуарів, і ванна кімната заграє новими фарбами.

Однак результат робіт буде гідний захоплення тільки в тому випадку, якщо ви укладете договір з професіоналами. Звернення за допомогою до компаній-шахраям або некваліфікованим робітникам часто тягне за собою низький рівень якості виконання робіт і зовсім не той кінцевий результат, якого ви очікували. Професійний ремонт ванної кімнати – це заняття для справжніх фахівців, майстрів своєї справи.

Наша компанія проводить косметичний ремонт ванних кімнат на найвищому рівні. Консультанти фірми неодмінно забезпечать вас всією необхідною інформацією за необхідними витратними матеріалами, дизайн-проекту, допоможуть проконтролювати всі етапи виконання робіт.

Ми міняємо освітлення, крани, виробляємо фарбування, використовуємо унікальні аксесуари для ванної кімнати – здійснюємо повний «зовнішній тюнінг» цього приміщення. Нашої компанії не потрібна заміна старої ванній для того, щоб ваша ванна кімната миттєво перетворилася, нам достатньо поміняти обшивку душової кабіни, або сховати непривабливе підставу ванній за цікавими панелями, яскравою, відволікає шторою. Ми не втілюємо в життя проекти захмарною вартості, навпаки – наші послуги доступні будь-якому клієнту, а рівень ремонту завжди залишається на високому рівні.

Щоб провести по-справжньому якісний і запам’ятовується косметичний ремонт ванної кімнати фахівці-дизайнери нашої компанії використовують самі сміливі та оригінальні рішення. Креативність і унікальність розробок дизайн-проектів – ось наше кредо. І вдячні відгуки наших клієнтів є кращим підтвердженням рівня нашої майстерності.