Затирка швів плитки, ”фугування” Львів :: Ціни

068-003-99-33

Мінімальне замовлення - 5000 грн

Після укладання керамічної плитки слід провести затирку швів або фугування незалежно від того, укладалася плитка без шва або із застосуванням спеціальних хрестиків. Навіть укладена без хрестиків плитка буде виглядати негарно і прослужить набагато менше, якщо шви не затерти спеціальним складом (фугою).

Затирка швів плитки, ”фугування” Львів :: ЦіниПідготовка швів до затирання

З покладеної плитки після деякого висихання плиткового клею потрібно витягнути хрестики і прочистити міжплиточні шви ножем або тонкої викруткою. Поверхню самої плитки слід очистити вологою губкою від залишків плиткового клею. Плитка після укладання і очищення повинна добре просохнути перед фугуванням. Як правило, на це відводиться добу, можна більше.

Затирка швів :: Ремонт квартир Львів

Затирка для швів буває декількох видів: цементна, силіконова, акрилова і тд. Залежно від типу керамічної плитки і призначення приміщення, в якому вона встановлена, вибирають тип затирки.

Затирка швів плитки, ”фугування” Цементну затирку перед застосуванням слід розвести з водою в зазначених на упаковці пропорціях і ретельно перемішати, не допускаючи утворення грудочок. Акрилова і силіконова фуги продаються в уже готовому вигляді, для їх застосування досить лише відкрити ємність.

Наноситься затирка гумовим шпателем, ретельно заповнюючи всі порожнини. Надлишки фуги прибираються зі шва і плитки також шпателем, проводячи їм уздовж шва. Ідеальної поверхні в такому випадку не вийде, тому після того, як фуга злегка підсохне (в повному обсязі!), за допомогою вологої губки доводять поверхню шва до ідеального стану і видаляють залишки фуги з поверхні плитки.